“Hiçbir Başarı Ödülsüz Kalmaz”

“Hiçbir Başarı Ödülsüz Kalmaz”

ZEKİ Plus Projesi’nin plaket töreninde konuşan Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Türek, başarının her zaman karşılığını aldığını söyledi.

“Gurur Duyuyoruz”

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, Zihinsel Engelliler Korumalı İş Yeri (ZEKİ) Yaşam Merkezi’nin plaket töreninde, geldikleri süreçle ilgili gururlu olduklarını belirtti, “Farklı alanlarda önemli adımlar atıldı. Hiçbir başarı ödülsüz kalmaz” dedi.

Çok Kıymetli Proje

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca, 2020 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında finanse edilen ve ZAFER Kalkınma Ajansı aracılığıyla yürütülen ZEKİ Plus Projesi’nin güzel sonuçlar doğurduğunu kaydeden Türek, “Bizim için çok kıymetli bir projeyi başarıyla yaşama geçirdik” vurgusunu yaptı.

En özel proje!

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin sosyal sorumluluk projelerinden olan ZEKİ Plus ile özel bireyler ve dezavantajlı kadınlar istihdam ediliyor Alanında Türkiye’de bir ilk olan Manisa OSB Zihinsel Engelliler Korumalı İş Yeri (ZEKÎ) Yaşam Merkezi’nin, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 2020 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında finanse edilen ve ZAFER Kalkınma Ajansı aracılığı ile yürüttüğü ZEKİ Plus projesinin plaket töreni yapıldı. ZEKİ Plus projesine destek olan kurum ve kuruluşlara plaket, proje kapsamında gerçekleştirilen eğitimlere katılanlara sertifikaları verildi. ZEKİ Yaşam Merkezi çalışanlarının hazırladığı koro ve dans Gösterisi tam not aldı.

İlgili Haberler

İlgili Haberler